Logo

Opel Vivaro 1.9CDTI (8+1)sedista Moze Zamena

Број на оглас: 3635355 | Објавен на: 01.07.2020, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vivaro

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.600 €

5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vivaro 1.9 CDTI 2003 godina vo odlicna 8+1 sedista ,novi gumi Klima raboti besprekorno redovno odrzuvano Moze Zamena dajte ponuda za zamena cenata e druga

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Trajche

Потврден огласувач