Logo

VW MK 5

Број на оглас: 3635362 | Објавен на: 03.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava perfekten zacuvan golf 5
Proizveden 12 mesec 2008
77Kw 105 Ks
Reg
Servisiran pred 20.000Km golem servis
DPF MOTOR (noviot model)
Za poveke info na brojot
079307796

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Ditlir

Потврден огласувач