Logo

Elektricen skuter unikat trotinet

Број на оглас: 3635391 | Објавен на: 22.11.2020, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Donesen e od swizz vo besprfkorna sostojba

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач