Logo

JCB CX3 mozi zamena za kola

Број на оглас: 3635548 | Објавен на: 11.08.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Jacb cx3 1995 godina mozi zamena za kola so vasa doplata za poveke na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач