Logo

Hyundai getz 1.3

Број на оглас: 3635634 | Објавен на: 20.09.2020, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Getz

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hyundai getz 2002 god. 1.3 .voziloto ima klima ,abs. stakla na struja.centralno ,zatemneti stakla. Napraven servis:
smeneto ulje vo motor,
vo menuvac
zameneti filtri ,
smenet rebrasti kais. Registrirana cela godina, do 21. 08 .2021

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 R

Потврден огласувач