Logo

Audi A4 avant PERFEKTNO

Број на оглас: 3635692 | Објавен на: 13.08.2020, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 9.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo perfektna sostojba,nema vlozuvanje,zacuvana kako od nadvor taka i od vnatre,mashinata redovno odrzuvana napraven golem servis,imapominato 220000km tel.077 449 414

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач