Logo

Ford focus c max 1.6hdi automatic🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3635703 | Објавен на: 04.08.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: C-Max

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna sostojba
Registracia do 01.06.2021
Celosen servis motor menuvac
AUTOMATIC
Novi gumi
202.000 so proverka na majstor kade sakate

 077604111

Потврден огласувач