Logo

Elektricna pecka Elind 3.5kw

Број на оглас: 3635827 | Објавен на: 02.08.2020, 01:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Malku koristena, 100% funkcionalna.
Monofazna struja

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач