Logo

Mercedes c220 cdi

Број на оглас: 3636328 | Објавен на: 26.11.2020, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C220 cdi 2001
Reg 01.04.2021 zelen karton
A test staklla
Novi gumi Bridgestone
Service komplet
Etc.....
070 458 867

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Bali

Потврден огласувач