Logo

Honda Accord Type S

Број на оглас: 3636348 | Објавен на: 02.08.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Accord

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.300 €

14.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Honda Accord Type S 2.2 dizel 180 ks .Kolata e kupena mak petrol Skopje,odlicno socuvana,realni kilometri. Za poveke info javetese 078633803

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач