Logo

Avtoradio blaupunkt

Број на оглас: 3636409 | Објавен на: 24.11.2020, 00:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

3.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radio mp3,dvd blaupunkt ASPEN IVDM-7003. moze i zamena za telefon ili za obicno radio so vasa doplata. Info na viber 078206292. Cena po dogovor

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач