Logo

Се продаваат или заменуваат 2 спратови од семејна куќа

Број на оглас: 3636695 | Објавен на: 25.09.2020, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 1990

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Кеј 19 - 9

Цена: 45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продаваат или заменуваат за стан 2 спратови од семејна куќа. Одлична локација

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Dimitrinka