Logo

BMW 316I 2004 EUR4

Број на оглас: 3636828 | Објавен на: 24.09.2020, 13:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 316

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bg tabli ,moze na Mk

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач