Logo

BMW 118 dizel 100% novo

Број на оглас: 3636864 | Објавен на: 10.08.2020, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


➡️Бмв 118 од
➡️2005 год
➡️климатрон
➡️централно
➡️Два клуча
➡️тарга може да се провери за километри
➡️алумински бандажи
➡️далечинско управувач
➡️фабричко радио
➡️чисто нови гуми 4
➡️АБС
➡️Аср
➡️Електрика на стакла
Колата е чисто нова може проверка во било кој сервис со мала потрошувачка без никакви удари прва фарба има сите документи преводи тиф хомологација колата е пали воз
➡️инфо 072754525
➡️190 000

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач