Logo

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77KW

Број на оглас: 3636966 | Објавен на: 03.08.2020, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e servisirano registrirano so ful oprema novi letni gumi poveke informacii na mob 070319976

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач