Logo

2009 Honda CB 1000R

Број на оглас: 3637073 | Објавен на: 02.08.2020, 04:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2009

Модел: CB1000r

Километри: 25000

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Honda CB 1000R Shifter mnogu socuvan kako nov 2009 godina za povise info jav na broj 070933711

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 mercedes

Потврден огласувач