Logo

Izrabotka na Mebel Gotov I Po Poracka (Мебел Маси Столици)

Број на оглас: 3637136 | Објавен на: 22.11.2020, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Изработка на секаков вид мебел кујни,комоди,детски соби,спални соби,канцелариски мебел,столарија од масивно дрво,по порачка.

Вршиме и изработка на комарници.

Располагаме со готови производи трпезариски маси,трпезариски столови,хоклици,табиретки,работни маси и водници.

Може да не посетите на пазарот Чешел секоја Сабота,и на пазарот во Ново Село секој Четврток или во с.Петралинци.

Контакт: 070-653-515 Драги

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач