Logo

Golf 5 2.0 TDI

Број на оглас: 3637283 | Објавен на: 04.08.2020, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5 vo odlicna sostojba, registriran do 05.2021, klimatronik,abs, esp, centralno zaklucuvanje, atest na folii, dobri gumi. Kontakt samo na VIBER 078407247 Martin

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач