Logo

GoPro Session

Број на оглас: 3637318 | Објавен на: 16.09.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 8,1-10 Мегапиксели

Марка: GoPro

Цена: 10.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


GoPro Session употребено неколку пати, без траги за користење, заедно со торба.

Контакт:
Владимир
389 71 219 989

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Валентин

Потврден огласувач