Logo

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

Број на оглас: 3637363 | Објавен на: 01.08.2020, 22:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2019

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: BLAGOJ GJOREV

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NOV IMA KLIMA NA GLAVNA ULICA 078 290 922 BLAGOJ GJOREV 078 290 922 ili NA VIBER MOZE I ZA POVISE DENA

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 jas

Потврден огласувач