Logo

Mercedes-B classe 200-Cdi

Број на оглас: 3637611 | Објавен на: 06.08.2020, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes B classe 200 cdi
-2006 god
-103 kw/140ks
-uvozena od svajcarija 2020
-prva regist. 24.02.2020
-klimatic(ispravno)
-bord computer
-4 x elek.stakli
-6 brzini manuel
Povece info
078242087

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 sheki

Потврден огласувач