Logo

Citroen C2 VTR

Број на оглас: 3637614 | Објавен на: 02.08.2020, 23:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 111111 kw / 151069 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


-Citroen C2- VTR - 1.1 2006
132000 km , regjistrim deri me 21.01.2021
4 guma te reja m/s
E servisuar /
Tel: 070486964
- Citroen C2- VTR - 1.1 2006
132000 km , registracija do 21.01.2021
Napraeno servis/ 4 novi gumi m/s
Mala potrosuvacka 5l/ 100 km
Tel: 070486964

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Shpetim

Потврден огласувач