Logo

Kanistri za gorivo YU

Број на оглас: 3637697 | Објавен на: 16.09.2020, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo odlicna sostojba 3 parcinja

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач