Logo

mercedes e 200 avangard

Број на оглас: 3637703 | Објавен на: 04.08.2020, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


klimatronik ladi exstra koza,tempomat.ful oprema atestiran plin se ispravno sacuvan mnogu kolata e exstra nema tropanje nema korozija mnogu socuvana 210000 km vo zivo e uste podobar pali i vozi tri fab. kluca

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 m

Потврден огласувач