Logo

o&k rh 12.5

Број на оглас: 3637957 | Објавен на: 18.09.2020, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
35t 2002 godina

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач