Logo

Opel zafira 2.0 pali vozi

Број на оглас: 3637971 | Објавен на: 31.07.2020, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Zafira 2.0 DTI 74 kw 2003 godina, reg.do 27.04.2021 godina so 7 sedista.
Tel za kontakt. 072248573

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Tihomir

Потврден огласувач