Logo

BMW 530D KARAVAN EXTRA

Број на оглас: 3638357 | Објавен на: 12.08.2020, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava BMW 530D 2005 God
Kolata e vo extra sostojba
Redovno servisirana
Mozi da se proveri vo bilo koe vreme...

 Cars

Потврден огласувач