Logo

СЕ ПРОДАВА РЕНО КЛИО 1,9 ТДИ

Број на оглас: 3638500 | Објавен на: 29.11.2020, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава рено клио во исправна состојба

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач