1 / 11
Opel Signum - Automatic/Avtomatik
2.800 €
Цената не е фиксна
22.07.2021 17:33

Демир Капија / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Opel Signum:
-avtomatik
-3.0 CDTi (Dizel)
-dekemvri 2003g.
-kozen enterier
-Dvozonska klima, webasto, greaci na sedista
-Dva kluca
-novi diskovi, plocki, amortizeri


-Za povekje informacii na telefon 075 625 480

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075625480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам