Logo

Gumi гуми za kombe 195/70/15 C

Број на оглас: 3638736 | Објавен на: 16.09.2020, 23:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 195

Висина: 70

Дијаметар: 15

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvani 4 gumi za kombe so c oznaka vozeni necela letna sezona
Marka windforce

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач