Logo

BMW 320d

Број на оглас: 3638827 | Објавен на: 22.09.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bmw 320 dizel vo odlicna sostojba na nego se funkcionira
Sosve kolata odat novi zimski gumi sosve aluminski felne
Info na ovoj telefon: 072 248 580 Daniel

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач