Logo

Hidraulicen Druk lager Astra h Meriva Corsa zafira

Број на оглас: 3638881 | Објавен на: 04.08.2020, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra corsa zafira

Tип на делови: Лагери

Цена: 1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Originalen poloven druk lager za opel 1.4 i 1.2 vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач