Logo

Mercedes E270 CDI Elegance

Број на оглас: 3639013 | Објавен на: 22.11.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E270 CDI Elegance
voziloto e vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski na karoserija i enterier registriran i kompletno servisiran moze proverka po vas izbor
info na
tell:071478871

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 zula

Потврден огласувач