Logo

Seat Ibiza 1.4 2004

Број на оглас: 3639104 | Објавен на: 07.08.2020, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Inca

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seat ibica 1.4 benzin 2004 elektrika na stakla klima servo uvoz germanja tel 077 533 332

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Pere

Потврден огласувач