Logo

Velosipedi

Број на оглас: 3639249 | Објавен на: 16.09.2020, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: Останато

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Za eden 3500

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач