Logo

Spirali za ASTRA F Karavan ZADNI

Број на оглас: 3639324 | Објавен на: 17.09.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra F Karavan

Tип на делови: Суспензија

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi federi (spirali) zadni za Astra F.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач