Logo

VW JETTA 1.6TDI 2012GOD FULL OPREMA

Број на оглас: 3639431 | Објавен на: 24.10.2020, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW JETTA 1.6TDI 2012GOD SO FULL OPREMA KLIMATRONIK POLUKOZA SEDISTA GREACI NA SEDISTA TEMPOMAT ELEKTRIKA SENZORI NA BRANICI ALUMINSKI BANDASI SO MISHELIN NOVI GUMI REGISTRIRANA DO 05-2021 VO ODLICNA SOSTOJBA
078 430 455

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач