Logo

ALFA 159 2.4JTD-M Q4 2009GOD

Број на оглас: 3639437 | Објавен на: 04.08.2020, 08:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ALFA 159 2.4JTD-M Q4 2009GOD KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTRIRANA SERVISIRANA
078 430 455

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач