Logo

Bandasi za pezo 206,207,307 195 55 16

Број на оглас: 3639464 | Објавен на: 02.08.2020, 06:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 320 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se staklo ne grebnati i gumite isto taka se novi
Za poveke info 075326840

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mario