Logo

Aluminiumski bandazi - 5x 112 6 Cola - Audi , GOLF , Mercede

Број на оглас: 3639523 | Објавен на: 11.08.2020, 18:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2020

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Бандажите се екстра зачувани
- Спортска линија
слободно може да се видат !
Одговарат на многу модели
инфо 077 409 939

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 KostadinovGT

Потврден огласувач