Logo

Bmw 320d

Број на оглас: 3639561 | Објавен на: 13.08.2020, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba full oprema

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ?

Потврден огласувач