Logo

Fiat ulisse

Број на оглас: 3639850 | Објавен на: 08.08.2020, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Ulysse

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba poveke info 078511655

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач