Logo

Lanec za vitlo lanci ланес ланци за витло

Број на оглас: 3639854 | Објавен на: 19.09.2020, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Вид на оглас: Се продава


Ланци за витло 130 см должина со спојки користени на кршам витло 4 тонско

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач