Logo

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

Број на оглас: 3639986 | Објавен на: 30.11.2020, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOVOR.
KONTAKT TEL. 078 251605
DOKOLKU VO MOMENTOT NEVISE JAVIME ISPRATETE SMS NIE KEVE KONTAKTIRAME

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 VALENTIN

Потврден огласувач