Logo

Се продава нива во Штипско - 2 декара

Број на оглас: 3640046 | Објавен на: 16.09.2020, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2028 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 150 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нивa во близина на Штип, населба Карбинци. Нивата е поранешно оризово поле.
За повеќе информации контактирајте ме на 075259472 Кристина
075259472 Кристина

 Штип    Општина:Карбинци

Прати Е-Маил

 lavce kaj zuti

Потврден огласувач