Logo

Guma MICHELIN 185 60 14 od rezervno trkalo

Број на оглас: 3640174 | Објавен на: 22.11.2020, 02:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 185

Висина: 60

Дијаметар: 14

Цена: 1.100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumata e kako nova ednas namestena kolku da se zavrsi rabota vozena 10tina kilometri.
Made in Germany.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 audi a3

Потврден огласувач