Logo

JAGUAR X-TYPE 2.2DIZEL 2006 GODINA

Број на оглас: 3640324 | Објавен на: 25.09.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM JAGUAR X-TYPE 2.2DIZEL SO FULL OPREMA KLIMATRONIK AKTIVEN. UVEZENA OD SVAJCARIJA. MOZE DA SE CARINI ZA EDEN DEN EURO 4 NA REALNI KM PROVERKA KADE SAKATE...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач