Logo

Bmw 530 M-Paket

Број на оглас: 3640835 | Објавен на: 18.11.2020, 16:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba.Fabricki M-Paket.Napraven kompleten sevris,Ulje filtri vo motor,menjac,zategaci vodna pumpa termostat,kais novi.18ki bandazi so novi Bridgestone gumi.30 mesecna keramicka zastita.
Moze zamena.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 deni

Потврден огласувач