Logo

Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640842 | Објавен на: 25.09.2020, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.890 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур.
Гуми протект Неготино, тел 075 457 991
ВИДЕО: https://youtu.be/MSVnHLw1Kpo

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач