Logo

Motokultivator/Мотокултиватор HONDA fu650 - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3640845 | Објавен на: 25.09.2020, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Нов увоз од Јапонија “HONDA” fu 650 Идеален мотокултиватор за обработка на градини, оранжерии, овоштарници
Гуми протект-Неготино тел 075 457 991 Екстра цена 700 еур.
Видео: https://www.youtube.com/watch?v=JeDv7zNL0LQ&feature=share

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач